Умови конфіденційності

Відправлення повідомлення є підтвердженням Вашої згоди на обробку нашою компанією Ваших персональних даних з метою обробки Вашого запиту. Ви користуєтеся правами, передбаченими ст.8 Закону України «Про захист персональних даних».

Побудова корпоративних мереж

Ми пропонуємо сучасні рішення для успішного бізнесу, що дозволяють об'єднати територіально розподілені офіси і робочі місця в єдину корпоративну мережу.

Побудову корпоративної мережі партнера ми здійснюємо на платформі власних оптоволоконних мереж і високошвидкісної бездротової мережі передачі даних 4G.

Завдяки такому підходу, наші партнери в найкоротший час отримують оптимізовану для їх потреб корпоративну мережу з можливостями швидкого масштабування, розгортання і перенесення, що забезпечується використанням 4G.

Так, з використанням 4G можна швидко розгорнути і включити в корпоративну мережу віддалене робоче місце, банкомат, інше обладнання. Для відповідальних точок партнера на базі цього рішення може бути розгорнуто резервний канал зв'язку.

З використанням наших рішень може бути розгорнута мережа відеоспостереження для нашого партнера.

У корпоративну мережу можуть бути об'єднані об'єкти партнера, розташовані в містах: Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Пологи, Гуляйполе, Дніпрорудне.

Схема сети Оптика + 4G

Наші партнери:

Заявка на підключення
Ви можете заповнити тільки обов'язкові поля і наш менеджер зв'яжеться з Вами.
ПРИМIТКА:

Переміщайте мітку на карті для більш точного зазначення адреси.

Широта:
Долгота:
Гаряча лінія
Ви можете звернутися з питанням, пропозицією або скаргою.
Контактна особа:*
Контактний телефон:
e-mail:*
Тема повідомлення:*
Текст повідомлення:*