Умови конфіденційності

Відправлення повідомлення є підтвердженням Вашої згоди на обробку нашою компанією Ваших персональних даних з метою обробки Вашого запиту. Ви користуєтеся правами, передбаченими ст.8 Закону України «Про захист персональних даних».

Наші партнери

Геннадій Демченко, фірма «Мідіс»

Якість послуг, що надаються Компанією "Експрес", нас повністю влаштовує. Дуже зручно що є цілодобова технічна підтримка, можна зателефонувати і рано вранці і пізно ввечері. Один раз була проблема в вихідний день, в підтримці сказали, що все перевірять і нам передзвонять. Передзвонив головний інженер Компанії і повідомив що на нашій лінії аварія і що бригада вже виїхала на її усунення. Через годину у нас все працювало. Ми задоволені оперативністю.

E-mail: midis@midis.zp.ua

http://www.midis.zp.ua

Олександр Клименко, фахівець із роботи з регіонами ПрАТ «ММЦ-СТБ»

Для нас дуже важлива безперебійна робота каналу. Проблеми виникають дуже рідко, що дуже добре. Не кожен провайдер може похвалитися такою якістю послуг, що надаються. Служба підтримки завжди готова нам допомогти і йде назустріч. Тому не можу сказати нічого поганого. Ми будемо і далі продовжувати співпрацювати. Дякую за добру роботу. Гарного вам настрою:)

E-mail: klimenko@stb.ua

http://www.stb.ua

Максим Гужва, директор з інформаційних технологій ПАТ «Запоріжтрансформатор»

Наше підприємство працює з Компанією "Експрес" вже майже 11 років. Скажу відверто, за цей час виникали збої в роботі. Але дуже радувало те, що не дивлячись на причину виникнення поломки, будь то звичайний вихід з ладу обладнання, помилка з нашого боку, а інколи взагалі форс-мажорні обставини, співробітники Компанії завжди знаходили дуже гнучкі технічні рішення, які в подальшому не давали повторитися подібним аваріям. Дякую Вам хлопці за оперативність і професійний підхід до своєї справи.

E-mail: Maxim.Guzhva@ztr.com.ua

http://www.ztr.com.ua

Дмитро Шестенко ІТ-інженер філіалу «Дніпровська ГЕС» ПАО «Укргідроенерго»

Виконуючи роботи по проекту другого етапу реконструкції обладнання, філія Дніпровська ГЕС ПАТ "Укргідроенерго" впроваджує передові системи обліку і контролю безпеки гідроспоруд (АСК), систему комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ), систему автоматизації управління роботою і захисту гідроагрегатів (SCADA), де однією з основних вимог є передача контрольної інформації по стабільному інтернет-каналу в генеральний офіс компанії і в НАК «Енергетична компанія України».

Існуюче підключення до районного провайдера не відповідало технічним вимогам по пропускній здатності і стабільності Інтернет-з'єднання.

В результаті моніторингу ринку Інтернет-провайдерів Запоріжжя, вибір був зроблений на користь, динамічно зростаючого провайдера «Експрес ЛТД». Основними критеріями для вибору стали:

  • доступність підключення за технологією FTTB на високій швидкості;
  • гнучка і доступна вартість підключення, знижки при укладенні тривалих договорів;
  • стабільність роботи інтернет-каналу, професійна і цілодобова служба технічної підтримки;
  • надання супутніх інтернет-послуг і організація поштового домену.

За час роботи з компанією «Експрес ЛТД» були відсутні будь-які нарікання на якість послуг що надаються, оперативно вирішувалися всі питання і нюанси, які виникали в виробничому порядку, високий професіоналізм та компетентність служби технічної підтримки.

Величезне спасибі колективу компанії «Експрес ЛТД» за якісно надані послуги та сервіс, з надією на подальшу співпрацю.

E-mail: caprall@mail.ru

http://www.uge.gov.ua/

Михайло Яконинов ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат»

У 2000 році постало питання про вибір провайдера для комбінату. Справа в тому, що проммайданчик розташовано в 25 км від міста Дніпрорудний і зв'язок міг здійснитися по радіоканалу. Вибір припав на ТОВ БФ «Експрес, ЛТД». Це була молода і технічно грамотна команда під керівництвом Євгена Довженко. З тих пір компанія є основним і надійним партнером в нашому бізнесі.

E-mail: yakoninov@zgrk.com.ua

http://www.zgrk.com.ua

Олександр Рассохин, заступник керівника Департаменту по комп’ютерним системам та телекомунікація ГРУ, РУ, СФ ПАТ КБ «Приватбанк»

Ми не перший рік працюємо з компанією Експрес. За весь час нашої співпраці не було, і сподіваюся не буде жодного випадку, коли б Експрес не виконав наші, прямо скажу, підвищені вимоги до надійності зв'язку та оперативності реагування на збої.

Використовувана Експресом бездротова технологія зв'язку дуже зручна річ, що дозволяє нам оперативно вирішувати цілий ряд непростих завдань. Так тримати! Розвивайтеся разом з нами!

E-mail: aleksandr.rassokhin@pbank.com.ua

http://privatbank.ua/

Наші партнери:

Заявка на підключення
Ви можете заповнити тільки обов'язкові поля і наш менеджер зв'яжеться з Вами.
ПРИМIТКА:

Переміщайте мітку на карті для більш точного зазначення адреси.

Широта:
Долгота:
Гаряча лінія
Ви можете звернутися з питанням, пропозицією або скаргою.
Контактна особа:*
Контактний телефон:
e-mail:*
Тема повідомлення:*
Текст повідомлення:*