Умови конфіденційності

Відправлення повідомлення є підтвердженням Вашої згоди на обробку нашою компанією Ваших персональних даних з метою обробки Вашого запиту. Ви користуєтеся правами, передбаченими ст.8 Закону України «Про захист персональних даних».

Провідний Інтернет

Вже давно комп'ютери і ноутбуки стали звичними в кожному будинку і квартирі. Нерідко в одному будинку одночасно використовується кілька пристроїв, підключених до мережі Інтернет. Обмін інформацією, соцмережі, розваги, спілкування, телебачення, музика і фільми - все це можна знайти в Інтернеті. Підключитися до недорогого і якісного Інтернету зараз не складає особливих труднощів. Розгалужена мережа Компанії "Експрес" дозволяє підключитися до високошвидкісного провідного Інтернету практично в будь-якій точці Запоріжжя. Для перевірки технічної можливості Вам необхідно просто заповнити Заявку, і з Вами в найкоротші терміни зв'яжуться фахівці Компанії "Експрес".

Схема FTTB

При використанні варіанту FTTB оптичне волокно заводиться в будинок, як правило, на цокольний поверх або на горище (що більш економічно ефективно) і підключається до розподільного блоку (РБ). УС є одним з основних вузлів зв'язку та визначає параметри обміну трафіку (наприклад, інтервали часу прийому / передачі сигналу) з розподільним блоком.

Подальший розподіл мережі по дому відбувається по «кручений парі». Цей підхід доцільно застосовувати в разі розгортання мережі в багатоквартирних будинках і бізнес-центрах середнього класу. Українські оператори зв'язку розгортають мережі FTTB поки тільки у великих містах, але в перспективі очікується використання даної технології повсюди.

Наші партнери:

Заявка на підключення
Ви можете заповнити тільки обов'язкові поля і наш менеджер зв'яжеться з Вами.
ПРИМIТКА:

Переміщайте мітку на карті для більш точного зазначення адреси.

Широта:
Долгота:
Гаряча лінія
Ви можете звернутися з питанням, пропозицією або скаргою.
Контактна особа:*
Контактний телефон:
e-mail:*
Тема повідомлення:*
Текст повідомлення:*